GLOBÁLNA KRÍZA.
ZODPOVEDNOSŤ

Oficiálny trailer

2. decembra 2023 | 18:00 hod. | živé vysielanie

Ste pripravení prevziať zodpovednosť za svoj život?

Zistite, prečo sa náš bežný život už čoskoro úplne zmení v dôsledku klimatických katastrof. Vo veľmi blízkej dobe sa ohniská katastrof budú rozširovať, až kým nepohltia a nezničia celú planétu, ak nebudeme konať hneď teraz. Len od nás závisí, ako tomu zabránime a vytvoríme takú budúcnosť, ktorá prekoná naše najodvážnejšie sny!

My sami sme zodpovední za to, aby sme si preštudovali informácie a vybrali si cestu, ktorú si zaslúžime!

Akú budúcnosť si zvolíte?
Je to vaša zodpovednosť

Mnohým ľuďom príde ľahšie problémy ignorovať a zatvoriť pred všetkým oči. Veď je to také jednoduché. Šanca sa však naskytne len vtedy, keď si včas uvedomíte, že váš život je v ohrození. Máte šancu zachrániť seba a všetkých, na kom vám záleží.

To, či sa rozhodnete konať alebo nechať všetko tak, ako to je - to je otázkou prežitia vašej rodiny. Musíte si uvedomiť, že ľudstvo je už len krok od zániku.

Na tomto fóre budú predstavené:

  • VÝSLEDKY 27-ROČNÉHO NEZÁVISLÉHO VÝSKUMU:  ponorte sa do interdisciplinárneho výskumu klimatických katastrof vrátane skúmania iných planét a 12 000-ročného cyklu klimatických katastrof. Nezaujatý výskum založený na skutočnej vede, nie na politickej agende.
  • SKUTOČNÉ PRÍČINY KLIMATICKÝCH KATAKLIZIEM:  odhaľte skutočnú príčinu klimatických katastrof, odhaľte fakty a dáta, ktoré rozhodnú o osude našej planéty v roku 2024 a nasledujúcich rokoch.
  • NÁSLEDKY NEČINNOSTI:  uvedomte si, aké desivé dôsledky môže spôsobiť ignorovanie mimoriadne dôležitých informácií.
  • RIEŠENIA

Zaslúžite si dozvedieť sa pravdu o tom, ako sa o seba môžete postarať a zachrániť svoj život a život svojej rodiny. Môžete byť súčasťou riešenia, nie časťou problému.

Zaslúžite si stať sa súčasťou histórie, nie tragédie.

Zdieľajte tieto informácie

so svojou rodinou, priateľmi a kolegami. Môžete vysielať naživo na TikToku, YouTube, Rumble, Instagrame, X, LinkedIn alebo FB, aby sa táto informácia dostala do celého sveta.

ďalšie videá